APEM QS123XXHG220
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 40mcd Automotive
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para APEM QS123XXHG220.
TME
Datasheet5 páginas3 anos atrás
IHS
Electro Sonic
Farnell
Master Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-11.19%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrições
Descrições de APEM QS123XXHG220 fornecidas pelos seus distribuidores.
LED Indicator;12mm;Plastic;Snap-In;Panel Mount;Fixed;Hyper Green;220VAC;Wire
Single Color LED, Hyper Bright Green, Daylight, 14mm
Led Panel Mount Indicator, Snap-In, Green, 12 Mm, 220 Vac, 3 Ma, 1.2 Cd, Not Rated Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QS123XXHG220
INDICATOR, LED PANEL MNT, 12MM, GREEN; LED Colour: Green; Operating Voltage: 220VAC; Mounting Hole Dia: 12mm; Forward Current If: 3mA; Luminous Intensity: 1.2cd; IP / NEMA Rating: Not Rated; Product Range: QS Series; SVHC: No SV