APEM QS101XXHY220
Single Color LED, Hyper Bright Yellow, Daylight, T-4, 12mm
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para APEM QS101XXHY220.
TME
Datasheet5 páginas3 anos atrás
IHS
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-9.44%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descrições
Descrições de APEM QS101XXHY220 fornecidas pelos seus distribuidores.
LED INDICATOR 10MM PLASTIC SNAP-IN PANEL MOUNT FIXED HYPER YELLOW 220VAC SOLDER
APEM 10 mm Fixed Light Hyper Bright White 220 VAC indicator with Solder Lugs Terminals
QS Series snap in Panel mount LED indica
INDICATOR, LED PANEL MNT, 10MM, YELLOW
10 mm dia snap-in LED indicator
Led Panel Mount Indicator, Snap-In, Yellow, 10 Mm, 220 Vac, 3 Ma, 380 Mcd, Not Rated Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QS101XXHY220
LED PNL IND YLW DIFF 12MM SLDR
INDICATOR 10MM FIXED HI YEL 220V