APEM QRM145BXXHG24E
APEM Rear Mount 24 VDC Fixed Light Hyper Bright Green LED with Wires Terminals and Black Bezel
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para APEM QRM145BXXHG24E.
IHS
Datasheet4 páginas4 anos atrás
Farnell
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+5.15%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2017-01-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descrições
Descrições de APEM QRM145BXXHG24E fornecidas pelos seus distribuidores.
PANEL MOUNT INDICATOR LED SEALED 14MM FIXED BRIGHT GREEN V24VDC WIRE
Single Color LED, Hyper Bright Green
14 mm Rear Panel Mount LED Indicators
LED PNL IND GREEN 14MM WIRE LDS
REAR MOUNT 14MM BLACK IND 24VDC HYPER BR
Panel Indicator, 14Mm, Green, 24Vdc; Led Color:Green; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:250Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Qrm14 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QRM145BXXHG24E