APEM Q8P3BXXSG28E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 10000mcd 2-Pin
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para APEM Q8P3BXXSG28E.
IHS
Datasheet3 páginas18 anos atrás
Electro Sonic
Master Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrições
Descrições de APEM Q8P3BXXSG28E fornecidas pelos seus distribuidores.
Single Color LED, Super Bright Green, Water Clear
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8P3BXXSG28E
LED Indicator 8mm Prominent 28VDC IP67
LED PNL IND GREEN CLEAR 5MM LDS
APEM 8 mm Fixed Super Bright Green panel mount LED with Black Chrome Prominent Bezel Wires Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 28 VDC .