APEM Q8F1BXXHG220E
APEM Q8F1BXXHG220E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 8MM LED
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para APEM Q8F1BXXHG220E.
IHS
Datasheet7 páginas3 anos atrás
element14 APAC
Electro Sonic
Master Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 1 ano:
Restocked
Cadeia de suprimentos
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2015-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrições
Descrições de APEM Q8F1BXXHG220E fornecidas pelos seus distribuidores.
Single Color LED, Hyper Bright Green, Diffused
LED Indicator 8mm flush Hyper Green 220VAC IP67
LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 8MM
Led Panel Mount Indicator, Green, 8 Mm, 220 Vac, 20 Ma, 300 Mcd, Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8F1BXXHG220E
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM SLDR
LED INDICATOR, PANEL, 8MM, GREEN, 220VAC; LED Colour: Green; Operating Voltage: 220VAC; Mounting Hole Dia: 8mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 300mcd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: Q Series; SVHC: No SVHC