APEM Q6R1CXXW24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 1200mcd Automotive 2-Pin
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para APEM Q6R1CXXW24E.
IHS
Datasheet6 páginas3 anos atrás
Farnell
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrições
Descrições de APEM Q6R1CXXW24E fornecidas pelos seus distribuidores.
LED INDICATOR SEALED 6MM RECESSED BRIGHT CHROME FIXED WHITE 24VDC SOLDER
Single Color LED, White, Diffused
Panel Mount Indicator, Led, 6Mm, White, 3.8V; Led Color:White; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:100Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.8V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6R1CXXW24E
LED Indicator 6mm Recessed 24VDC IP67
LED PNL IND WHITE DIFF 3MM SLDR
APEM 6mm Panel Mount Bright Chrome Bezel with Fixed Light White LED with Recessed Bezel style and Solder Lug Terminals . 24VDC Voltage
INDICATOR 24V 6MM RECESSED WHT