APEM Q6R1CXXB24E
Led Indicator Sealed 6MM Recessed Bright Chrome Fixed Blue 24VDC Solder
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para APEM Q6R1CXXB24E.
Tendência de 3 meses:
-100%
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrições
Descrições de APEM Q6R1CXXB24E fornecidas pelos seus distribuidores.
Single Color LED, Blue, Diffused
LED Indicator 6mm Recessed 24VDC IP67
LED PNL IND BLUE DIFF 3MM SLDR
APEM 6mm Panel Mount Bright Chrome Bezel with Fixed Light Blue LED with Recessed Bezel style and Solder Lug Terminals . 24VDC Voltage
INDICATOR 24V 6MM RECESSED BLU
Panel Mount Indicator, Led, 6Mm, Blue, 3.8V; Led Color:Blue; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:1.2Cd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.8V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6R1CXXB24E