APEM Q6R1BXXB24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 1200mcd 2-Pin
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para APEM Q6R1BXXB24E.
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descrições
Descrições de APEM Q6R1BXXB24E fornecidas pelos seus distribuidores.
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Blue LED with Recessed Bezel style and Solder Lug Terminals . 24VDC Voltage
Single Color LED, Blue, Diffused
Led Panel Mount Indicator, Blue, 6 Mm, 24 Vdc, 20 Ma, 1.2 Cd, Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6R1BXXB24E
LED Indicator 6mm Recessed 24VDC IP67
6mm recessed black bezel IP67 sealed BLUE 24V
LED PNL IND BLUE DIFF 3MM SLDR
LED INDICATOR, PANEL, 6MM, BLUE, 24VDC; LED Colour: Blue; Operating Voltage: 24VDC; Mounting Hole Dia: 6mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 1.2cd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: Q Series; SVHC: No SVHC (15-