APEM Q6F1BXXY24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 6mcd Automotive 2-Pin
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para APEM Q6F1BXXY24E.
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-35.91%
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrições
Descrições de APEM Q6F1BXXY24E fornecidas pelos seus distribuidores.
LED INDICATOR SEALED 6MM FLUSH BLACK CHROME FIXED YELLOW 24VDC SOLDER
Single Color LED, Yellow, Diffused
Led Panel Mount Indicator, Yellow, 6 Mm, 24 Vdc, 20 Ma, 8 Mcd, Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F1BXXY24E
LED Indicator 6mm Flush 24VDC IP67
6mm flush black bezel IP67 sealed YELLOW 24V
APEM Q Serisi 6mm Sarı 24V LED
LED PNL IND YELLOW DIFF 3MM SLDR
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Yellow LED with Flush Bezel style and Solder Lug Terminals . 24VDC Voltage
LED INDICATOR, PANEL, 6MM, YELLOW, 24VDC; LED Colour: Yellow; Operating Voltage: 24VDC; Mounting Hole Dia: 6mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 8mcd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: Q Series; SVHC: No SVHC (