APEM Q6F1BXXG24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 8mcd Automotive 2-Pin
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para APEM Q6F1BXXG24E.
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-2.25%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrições
Descrições de APEM Q6F1BXXG24E fornecidas pelos seus distribuidores.
PANEL MOUNT INDICATOR LED 6MM FLUSH FIXED GREEN 24VDC SOLDER Q SERIES
Single Color LED, Green, Diffused
APEM Q Serisi 6mm Yeşil 24V LED
6mm flush black bezel IP67 sealed GREEN 24V
LED PNL IND GREEN DIFF 3MM SLDR
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Green LED with Flush Bezel style and Solder Lug Terminals . 24VDC Voltage
Panel Mount Indicator, Led, 6Mm, Green, 2.2V; Led Color:Green; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:8Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F1BXXG24E