APEM Q22Y5SXXSR12E
Led Indicator Sealed 22MM Metal Chamfer Ss Fixed Red 12VDC Epoxy Wires
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para APEM Q22Y5SXXSR12E.
IHS
Datasheet9 páginas8 anos atrás
Master Electronics
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Cadeia de suprimentos
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2018-03-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descrições
Descrições de APEM Q22Y5SXXSR12E fornecidas pelos seus distribuidores.
Single Color LED, Super Bright Red, Diffused
Led Indicator 22Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q22Y5SXXSR12E
APEM 22mm CHAMFERED STAINLESS STEEL INDICATOR SUPER BRIGHT RED 12VDC + WIRES SEALED
LED PANEL INDICATOR, RED, 22mm, 12VDC;