APEM Q16F1CXXY110E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 4mcd Automotive 2-Pin
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para APEM Q16F1CXXY110E.
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descrições
Descrições de APEM Q16F1CXXY110E fornecidas pelos seus distribuidores.
LED INDICATOR SEALED 16MM METAL FLUSH BLACK CHROME FIXED YELLOW 110VAC SOLDER
Single Color LED, Yellow, Diffused
16mm flush bright chrome bezel IP67 sealed YELLOW 110V
LED Indicator 16mm Flush 110VAC IP67
Panel Mount Indicator, Led, 16Mm, Yellow, 2.1V; Led Color:Yellow; Operating Voltage:-; Mounting Hole Dia:16Mm; Forward Current If:6Ma; Luminous Intensity:4Mcd; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2.1V; Supply Voltage:110V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16F1CXXY110E