APEM Q14P1CXXW24E
Led Indicator Sealed 14MM Chrome Fixed White 24VDC Solder Q14 Series
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para APEM Q14P1CXXW24E.
IHS
Datasheet7 páginas6 anos atrás
Electro Sonic
Newark
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-100%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Peças relacionadas
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 150mcd Automotive 2-Pin
LED signal light, 24 V (DC), white, 150 mcd, Mounting Ø 16 mm, pitch 1.25 mm, LED number: 1
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 20mcd Automotive 2-Pin
Descrições
Descrições de APEM Q14P1CXXW24E fornecidas pelos seus distribuidores.
Single Color LED, White, Diffused
14mm prominent bright chrome bezel IP67 sealed WHITE 24V
LED Indicator 14mm Prominent 24VDC IP67
LED PNL IND WHT DIFF 10MM QUICK
INDICATOR 24V 14MM PROMINENT WHT
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, White, 3.2V; Led Color:White; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:350Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1CXXW24E