APEM Q14P1BXXY110E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 50mcd Automotive 2-Pin
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para APEM Q14P1BXXY110E.
IHS
Datasheet7 páginas6 anos atrás
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
Electro Sonic
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrições
Descrições de APEM Q14P1BXXY110E fornecidas pelos seus distribuidores.
LED INDICATOR SEALED 14MM PROMINENT BLACK CHROME FIXED YELLOW 110VAC SOLDER
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED Indicator 14mm Prominent 110VAC IP67
14mm prominent black bezel IP67 sealed YELLOW 110V
INDICATOR 110V 14MM PROM YELLOW
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, Yellow, 2.1V; Led Color:Yellow; Operating Voltage:110Vac; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:6Ma; Luminous Intensity:30Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2.1Vrohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1BXXY110E