APEM Q14F5BXXHG24E
LED PANEL INDICATOR, GREEN, 14MM, 24VDC; Available until stocks are exhausted
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para APEM Q14F5BXXHG24E.
Newark
Tendência de 3 meses:
-6.59%
Descrições
Descrições de APEM Q14F5BXXHG24E fornecidas pelos seus distribuidores.
Q14 Round with Flat Top LED Green LED Panel Indicator 24V 20mA 250mcd 250mcd
LED INDICATOR SEALED 14MM FLUSH BLACK CHROME FIXED HB GREEN 24VDC EPOXY WIRES
Led Panel Indicator, 14Mm, Grn, 24Vdc; Led Color:Green; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:250Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q14 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F5BXXHG24E