APEM Q12P1BXXW24E
Q Series Round with Domed Top 1 LED LED Panel Indicator 24V 20mA 1100mcd 60°
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para APEM Q12P1BXXW24E.
IHS
Datasheet7 páginas3 anos atrás
Master Electronics
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrições
Descrições de APEM Q12P1BXXW24E fornecidas pelos seus distribuidores.
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 350mcd 2-Pin
LED INDICATOR SEALED 12MM PROMINENT BLACK CHROME FIXED WHITE 24VDC SOLDER
Single Color LED, White, Diffused
12mm prominent black bezel IP67 sealed WHITE 24V
LED PNL IND WHT DIFF 8MM QUICK
INDICATOR 24V 12MM PROMINENT WHT
Panel Mount Indicator, Led, 12Mm, White, 3.3V; Led Color:White; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:12Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:350Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.3V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12P1BXXW24E