Amphenol MS3470L24-61SX
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 61 POS Solder ST Flange Mount 61 Terminal 1 Port
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Amphenol MS3470L24-61SX.
IHS
Datasheet1 páginas18 anos atrás
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date1994-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Amphenol AerospaceMS27466E25B61P
Conn MIL-DTL-38999 Circular PIN 61 POS Crimp ST Wall Mount 61 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceMS27508E24B61S L/C
MIL Series Connector, 61 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Crimp Terminal, Receptacle
Amphenol AerospaceMS27468E25F61SA
Amphenol AerospaceMS27656E25B61P
MIL Series Connector, 61 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Receptacle
Amphenol AerospaceMS27468T25A61P
Conn MIL-DTL-38999 Circular PIN 61 POS Crimp ST Jam Nut 61 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceMS27466T25B61SA
Descrições
Descrições de Amphenol MS3470L24-61SX fornecidas pelos seus distribuidores.
Bayonet Lock,Female Sockets,Receptacle 61pin(Power) Aluminum 7.5A , 37.21mm*43.25mm
Mb 61C 61#20 Skt Recp Rohs Compliant: No |Amphenol Aerospace MS3470L24-61SX
CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP