Amphenol MS3116E16-26P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 26 POS Solder ST Cable Mount 26 Terminal 1 Port
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Amphenol MS3116E16-26P.
Newark
Datasheet52 páginas4 anos atrás
Datasheet80 páginas19 anos atrás
Datasheet54 páginas9 anos atrás
Datasheet4 páginas15 anos atrás
Master Electronics
Mouser
JRH Electronics
Electro Sonic
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Peças relacionadas
Amphenol IndustrialPT06A-16-26P
MIL Series Connector, 26 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Plug
Amphenol IndustrialPT06E-16-26P(SR)
Amphenol IndustrialPT05E-16-26P
Amphenol IndustrialMS3111E16-26P
Amphenol IndustrialPT06A-14-19S
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Plug
Amphenol IndustrialPT06A-14-19P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 19 POS Solder ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port
Descrições
Descrições de Amphenol MS3116E16-26P fornecidas pelos seus distribuidores.
Circular Connector Plug Size 16, 26 Position, Cable; Military Specification:Mil-Dtl-26482 Series I; Circular Connector Shell Style:Straight Plug; No. Of Contacts:26Contacts; Circular Contact Type:Solder Pin; Coupling Style:Bayonet Rohs Compliant: No |Amphenol Aerospace MS3116E16-26P