Amphenol L77HDE15SD1CH4R
Conn High Density D-Sub SKT 15 POS 1.145mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Amphenol L77HDE15SD1CH4R.
Farnell
Datasheet1 páginas18 anos atrás
Master Electronics
TME
JRH Electronics
Newark
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
Restocked
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2005-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Conn D-Sub 15 POS Solder ST Thru-Hole Tray
15 Position Female Sockets D-Sub, High Density Receptacle Connector
Connector,Dsub,Stamped Signal 3A,Soldercup,15S,Gold,P/M,W/Obracket&Boardlock
Amphenol Communications SolutionsL177TSAG15SOL2RM8
D Sub Connector, Ts Series, Da, Receptacle, 15, Steel, Through Hole
D Sub Connector, DB15, Standard, Receptacle, SD, 15 Contacts, DA, Solder
TE Connectivity1-1634585-2
AMPLIMITE HD-20 SERIES,15WAY RIGHTANGLE MOUNT PCB D-SUB CONN SOCKET,2.77MM PITCH
Descrições
Descrições de Amphenol L77HDE15SD1CH4R fornecidas pelos seus distribuidores.
Conn High Density D Subminiature Receptacle 15 POS 2.29mm Solder Right Angle Through Hole
HIGH DENSITY D-SUB CONNECTOR 0.35 INCH (8.89 MM) FOOTPRINT
Dsub, Stamped Signal 3A, High Density, Right Angle PCB Through Hole, FP=8.89mm (0.35μin), 15 Socket, Bright Tin Shell, Flash Gold, 4-40 Rear Insert, Ground Tab with Boardlock
CONNECTOR, HD D SUB, RCPT, 15POS; No. of Contacts: 15Contacts; Gender: Receptacle; Contact Termination Type: Solder; D Sub Shell Size: DE; Product Range: HD Series; Connector Body Material: Steel Body; Contact Material: -; Cont