Amphenol L117DBFRA25S
D SUB CONN, RCPT, 25POS, IDC / IDT; Available until stocks are exhausted Alternative available
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Amphenol L117DBFRA25S.
IHS
Datasheet1 páginas11 anos atrás
Datasheet4 páginashá 0 anos
Farnell
Master Electronics
JRH Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-100%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
SnapEDA
3DBaixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2006-09-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Peças relacionadas
AmphenolL17DBFRA25S
D Sub Connector, DB25, Standard, Receptacle, 17D, 25 Contacts, DB, IDC / IDT
TE Connectivity5205207-1
D Sub Connector Housing, 25 Ways, D Sub, DB, AMPLIMITE HDP-20, Receptacle, Steel Body
AmphenolL77SDB25S
D Sub Connector, Standard, Receptacle, SD Series, 25 Contacts, DB, Solder Cup
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Female, 0.109 inch Pitch, Crimp Terminal, Hole 0.12
AmphenolL77SDBH25S
Amphenol164X11789X
25 Pos Female Crimp Connector Rohs Compliant: Yes |Amphenol Conec 164X11789X
Descrições
Descrições de Amphenol L117DBFRA25S fornecidas pelos seus distribuidores.
D Sub Connector, Standard, Receptacle, DFR, 25 Contacts, DB, IDC / IDT
Conn D-Subminiature SKT 25 POS 1.38mm IDT RA Cable Mount 25 Terminal 1 Port
Dsub, Stamped Signal 3A, Straight IDC Flat ribbon, Front Metal Bright Tin Shell, 25 Socket, 0.38m (15 in) Gold, 3.05mm (0.120in) Clear Hole
D-Sub Standard Density Connector, Input Output Connectors, Stamped Signal 3A, Straight IDC Flat ribbon, Front Metal Bright Tin Shell, 25 Position Receptacle, 0.38μm (14.960μin) Gold Plating
D Sub Conn, Rcpt, Db, 25Pos, Idc/Idt; D Sub Connector Type:Standard; Gender:Receptacle; Product Range:Dfr Series; No. Of Contacts:25Contacts; D Sub Shell Size:Db; Contact Termination Type:Idc/Idt; Connector Mounting:Cable Mount Rohs Compliant: Yes |Amphenol Communications Solutions L117DBFRA25S