Amphenol FCE17A15AD250
Filter D-Sub Connectors, Input Output Connectors, FCE17 series, 15pin, Adaptor, 1000pF
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Amphenol FCE17A15AD250.
Master Electronics
Datasheet1 páginas8 anos atrás
Datasheet3 páginas9 anos atrás
Farnell
JRH Electronics
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
Restocked
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
SnapEDA
Pegada
3DBaixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2008-10-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Peças relacionadas
TE Connectivity5-747905-2
D Sub Connector, Standard, Receptacle, AMPLIMITE HDP-20 Series, 9 Contacts, DE, Solder Cup
TE Connectivity5-747904-2
D Sub Connector, Standard, Plug, AMPLIMITE HDP-20 Series, 9 Contacts, DE, Solder Cup
CONN D-SUB PLUG 9POS IDC / 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
HARTING Elektronik09672095604
Conn D-Sub M 9 POS Solder Cup ST Panel Mount 9 Terminal 1 Port
HARTING Elektronik09672255604
Conn D-Sub M 25 POS Solder Cup ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port
CONNECTOR, STD D SUB, PLUG, 9POS, SOLDER; Product Range:HARTING - D-Sub Standard
Descrições
Descrições de Amphenol FCE17A15AD250 fornecidas pelos seus distribuidores.
D Sub Connector Adapter, 1000pF, Plug, 15 Ways, Receptacle, 15 Ways
Conn D-Sub Adapter PIN/SKT 15/15 POS 1.37mm STCable Mount 1 Port
ADAPTOR, D SUB, M/F, 1000PF, 15WAY; D Sub Connector A: -; Convert From Gender: Plug; Convert From Positions: 15Ways; D Sub Connector B: -; Convert To Gender: Receptacle; Convert To Positions: 15Ways; Product Range: FCE Series;
ADAPTER, DSUB, M/F, 1000PF, 15WAY; SVHC:No SVHC (19-Dec-2011); Series:FCE17; Connector Type:Filtered D Sub Gender Changer; Convert From:DB-15 Male; Convert From Connector:Standard D Sub; Convert From Gender:Plug; Convert From Positions:15; Convert To Connector:Standard D Sub; Convert To Gender:Receptacle; Convert To Positions:15; Current Rating:5A