Amphenol 77311-818-13LF
Conn Unshrouded Header HDR 13 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Bag
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Amphenol 77311-818-13LF.
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
Restocked
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Peças relacionadas
Amphenol Communications Solutions68000-113HLF
Conn Unshrouded Header HDR 13 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Bulk
Amphenol68001-113HLF
KK 254 Breakaway Header, Vertical, 10 Circuits, 0.38µm Gold (Au) Selective Plating
13pin 2.54mm 1 Breakaway,Header,Push-Pull 4A 380nm 33.02mm*2.49mm
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 13 Contacts, Through Hole, TSW Series
Descrições
Descrições de Amphenol 77311-818-13LF fornecidas pelos seus distribuidores.
Board Connector, 13 Contact(s), 1 Row(s), Male, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Black Insulator
BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical Header, Through Hole, Single Row, 13 Positions, 2.54 mm Pitch.
BERGSTIK | Amphenol FCI (Amphenol CS) 7731181813LF
Header,Push-Pull 1 13pin Male Pin 33.02mm*2.4mm
L-845/722 Hex Wrench Installation Tool
BERGSTIK HDR SR STR-77311-818-
Conn, Header, 13Pos, 1Row, 2.54Mm, Th; Connector Systems:Board-To-Board; Pitch Spacing:2.54Mm; No. Of Rows:1Rows; No. Of Contacts:13Contacts; Contact Termination Type:Through Hole Straight; Product Range:Bergstik 77311 Series Rohs Compliant: Yes |Amphenol Communications Solutions 77311-818-13LF