Amphenol Industrial SLPPA16BSR
Conn Power PL 1 POS Quick Connect RA Cable Mount 1 Terminal 1 Port
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Amphenol Industrial SLPPA16BSR.
IHS
Datasheet16 páginas8 anos atrás
Tendência de 3 meses:
-12.51%
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2018-02-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrições
Descrições de Amphenol Industrial SLPPA16BSR fornecidas pelos seus distribuidores.
Circular Connector, 1 Contact(s), Male, Plug
SURLOK PLUS RIGHT ANGLE PLUG, 5.7MM, 25MM CABLE, WATERPROOF - RED
SurLok Plus; Female Cable Connector; 5.7 mm Radsok; 16 mm²
Amphenol-Tuchel
HIGH PWR CONN, R/A PLUG, 120A/1KV, CABLE ROHS COMPLIANT: YES
5.7mm Cable Plug, Receptacle, 1 Poles, 5AWG, 120A, Red
SurLok Plus Series Electrical Connector Plug
Industrial connector SURLOK SLPPB35BSO
Amphenol Industrial SLPPA16BSR EV 连接器
RS APAC
5.7MM SURLOK PLUS R/A PLUG FOR SURLOK
5.7mm SLOK+ RA PLG 4 16mm2 RED
SLOK 5.37MM RA PLUG RED IP67 100A
HIGH POWER CONN, R/A PLUG, 120A, 1KV; Product Range:SurLok Plus Series; Gender:Plug; Voltage Rating:1kV; Current Rating:120A; Connector Mounting:Cable Mount; Contact Termination Type:Crimp