Amphenol Communications Solutions L777SDA15POL2
Standard D Sub Connector, Sd Series, Da, Plug, 15, Steel Body, Through Hole
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Farnell
Datasheet4 páginas18 anos atrás
Datasheet1 páginas12 anos atrás
JRH Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+12.72%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
SnapEDA
Pegada
3DBaixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2007-11-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
Peças relacionadas
D Sub Connector, DB15, Standard, Plug, TS, 15 Contacts, DA, Solder
D Subminiature Connector, 15 Contact(s), Male, 0.109 inch Pitch, Solder Terminal, #4-40
Conn D-Subminiature PIN 15 POS 2.74mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
TE Connectivity1-1634219-2
AMPLIMITE HD-20 SERIES,15 WAY MOUNT PCB D-SUB CONN PLUG,2.77MM PITCH
AmphenolDLS2XS4AA35X
D-SUB 15-pos. Socket Solder Pin stamped Contacts Threaded rear spacer Quality class 3 UNC 4-40
AmphenolDLS1XP5AK40X
Conn D-Subminiature PIN 9 POS Solder RA Thru-Hole 9 Terminal 1 Port
Descrições
Descrições de Amphenol Communications Solutions L777SDA15POL2 fornecidas pelos seus distribuidores.
Conn D-Subminiature PIN 15 POS 2.74mm Solder ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
D Subminiature Connector, 15 Contact(s), Male, Solder Terminal, Receptacle
Dsub, Stamped Signal 3A, Straight PCB Thru Hole, Back Insulator Plus Back Shell Height 6.0mm, 15 Pin, 0.38μm (15μin) Gold, Bright Tin Shell+Grounding Dimples, 3.05mm (.120in) Clear Hole, Without Standoff&Boardlock