Amphenol Communications Solutions L717SDB25POL2
D Sub Connector, Standard, Plug, SD, 25 Contacts, DB, Solder
Ficha de dados
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Farnell
Datasheet4 páginas18 anos atrás
Electro Sonic
JRH Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
Restocked
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Peças relacionadas
Amphenol 25 Way Straight Through Hole Mount PCB D-sub Connector, Plug
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Male, Solder Terminal, Locking, Plug
D Sub Connector, DB25, Standard, Plug, TS, 25 Contacts, DB, Solder
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Male, 0.11 inch Pitch, Solder Terminal, Hole .12
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Male, 0.11 inch Pitch, Solder Terminal, #4-40
171 Series 25 Position DIP Solder Male D-Sub Connector
Descrições
Descrições de Amphenol Communications Solutions L717SDB25POL2 fornecidas pelos seus distribuidores.
Conn D-Subminiature PIN 25 POS 1.38mm Solder ST Thru-Hole 25 Terminal 1 Port
D SUB CONN, PLUG, DB, 25POS, TH; D Sub Connector Type:Standard; Gender:Plug; Product Range:SD Series; No. of Contacts:25Contacts; D Sub Shell Size:DB; Contact Termination Type:Solder; Connector Mounting:Through Hole Mount
Dsub, Stamped Signal 3A, Straight PCB Thru Hole, Back Insulator Plus Back Shell Height 6.0mm, 25 Pin, Flash Gold, Bright Tin Shell+Grounding Dimples, 3.05mm (.120in) Clear Hole, Without Standoff&Boardlock