Amphenol Communications Solutions DILB16P-223TLF
IC & Component Socket, 16 Contacts, DIP Socket, 2.54 mm, 7.62 mm, Copper Alloy
Fichas técnicas e documentos
element14 APAC
Datasheet2 páginas9 anos atrás
Farnell
Electro Sonic
Tendência de 3 meses:
-2.90%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
Introduction Date2005-03-25
Peças relacionadas
TE Connectivity1-390261-1
Socket, DIP; 6Pins; Dual Leaf; Economy Ladder; 0.3In.; Phosphor Bronze; Tin/Lead
TE Connectivity1-390262-1
IC Socket, DIP24, 24 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 15.24mm Row Spacing, Solder
IC Socket, DIP6, 6 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 0.3inch Row Spacing, Solder
TE Connectivity / AMP390261-5
Connector DIP Socket Socket 18 Position 2.54mm Solder Straight Through Hole Tube
IC Socket, DIP16, 16 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 7.62mm Row Spacing, Solder
IC Socket, DIP8, 8 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 0.3inch Row Spacing, Solder
Descrições
Descrições de Amphenol Communications Solutions DILB16P-223TLF fornecidas pelos seus distribuidores.
Ic Socket, Dip16, 16 Contact(S), 2.54Mm Term Pitch, 0.3Inch Row Spacing, Solder
Connector DIP Socket Socket 16 Position 2.54mm Solder Straight Thru-Hole Tube
SOCKET DIP DUAL 16POS 2.54MMPITCH THRUHOLE COPPERCNT TINPLATING
CONN IC DIP SOCKET 16POS TIN / 16 (2 x 8) Pos DIP, 0.3" (7.62mm) Row Spacing Socket Tin Through Hole
DIP SOCKET, 16POS, 2ROW, 2.54MM, TH; No. of Contacts: 16Contacts; Connector Type: DIP Socket; Pitch Spacing: 2.54mm; Product Range: -; Row Pitch: 7.62mm; Contact Material: Copper Alloy; Contact Plating: Tin Plated Contacts; SVH
Dip Socket, 16 Position, Through Hole; Rango De Producto:-; Conector, Tipo:Dip Socket; Núm. De Contactos:16; Espaciado, Paso:2.54Mm; Paso De Fila:7.62Mm; Contacto, Chapado:Estaño; Contacto, Material:Aleación Cobre Zinc |Amphenol Communications Solutions DILB16P223TLF