Amphenol Communications Solutions DILB14P-223TLF
IC & Component Socket, 14 Contacts, DIP Socket, 2.54 mm, 7.62 mm, Copper Alloy
EOL
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
JRH Electronics
Datasheet2 páginas9 anos atrás
Farnell
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-6.50%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date1994-11-01
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 3 months ago)
LTB Date2026-06-26
LTD Date2027-06-26
Peças relacionadas
TE Connectivity1-2199298-3
IC Socket, DIP14, 14 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 0.3inch Row Spacing, Solder
TE Connectivity1-390261-3
Socket, DIP; 14Pins; Dual Leaf; Economy Ladder; 0.3In.; Phosphor Bronze; Tin/Lead
IC & Component Socket, 16 Contacts, DIP Socket, 2.54 mm, 7.62 mm, Phosphor Bronze
Adam TechICS-316-T
IC Socket, DIP16, 16 Contact(s), 1.778mm Term Pitch, 7.62mm Row Spacing, Solder
TE Connectivity / AMP390261-5
Connector DIP Socket Socket 18 Position 2.54mm Solder Straight Through Hole Tube
Adam TechICS-314-T
IC Socket, DIP14, 14 Contact(s), 1.778mm Term Pitch, 7.62mm Row Spacing, Solder
Descrições
Descrições de Amphenol Communications Solutions DILB14P-223TLF fornecidas pelos seus distribuidores.
14P DIP Tin Copper Alloy -55閳╁剤+105閳 2.54mm Plugin IC / Transistor Socket ROHS
14 Position 2.54 mm Pitch Open Frame Through Hole DIP Socket
Conn DIP Socket SKT 14 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Tube
CONN IC DIP SOCKET 14POS TIN / 14 (2 x 7) Pos DIP, 0.3" (7.62mm) Row Spacing Socket Tin Through Hole