Amphenol Communications Solutions 69830-050LF
Conn IDC Connector RCP 50 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole Tube
IHS
Datasheet1 páginas21 anos atrás
Master Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+51.72%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2006-05-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Peças relacionadas
Amphenol Communications Solutions69830-040LF
Conn IDC Connector RCP 40 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole Tube
Amphenol Communications Solutions69830-064LF
Conn IDC Connector M 64 POS 2.54mm IDT RA Cable Mount Tube
TE Connectivity2-746610-0
Conn IDC Connector PL 50 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Tube
TE Connectivity2-746610-5
Conn IDC Connector PL 64 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole Box/Tube
Conn IDC Connector M 50 POS 2.54mm IDT RA Cable Mount
Board Connector, 50 Contact(s), 2 Row(s), Female, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal
Descrições
Descrições de Amphenol Communications Solutions 69830-050LF fornecidas pelos seus distribuidores.
Quickie DIL PCB Connectors, Wire to Board Connector, - Double row - 50 Positions - 2.54 mm (0.1 in.) - Vertical
QKE DIL-69830-050LF | Amphenol FCI (Amphenol CS) 69830050LF
Board Connector, 50 Contact(s), 2 Row(s), Male, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Blue Insulator, Receptacle
CONN QUICKIE DIL PCB DBL-ROW 50-POS
DIP Header,Ribbon Cable 2 50pin