Amphenol Communications Solutions 67013-014LF
Amphenol 67013-014LF FFCFPC Connector 14P Female Unshrouded Single Row
IHS
Datasheet2 páginas19 anos atrás
Master Electronics
Tendência de 3 meses:
+110%
Peças relacionadas
Amphenol Communications Solutions67013-012LF
Conn Housing F 12 POS 2.54mmCrimp STCable Mount Blue BERG DUFLEX™
Amphenol Communications Solutions67013-010LF
Housing FFC, FPC Housing for Female Contacts Connector 10Pos 0.100 (2.54mm)
Board Connector, 11 Contact(s), 1 Row(s), Female, 0.1 inch Pitch, Wire Terminal, Locking, Blue Insulator
TE Connectivity1-487526-3
Conn Housing RCP 14 POS 2.54mm Crimp ST Cable Mount Carton
TE Connectivity1-487378-3
Conn Housing RCP 14 POS 2.54mm Crimp ST Cable Mount Black Package
2.54MM PITCH 10 WAY STRAIGHT FEMALE FPC CONNECTOR LOCKING MECHANISM
Descrições
Descrições de Amphenol Communications Solutions 67013-014LF fornecidas pelos seus distribuidores.
Board Connector, 14 Contact(s), 1 Row(s), Female, 0.1 inch Pitch, Wire Terminal, Locking, Blue Insulator
Conn Housing F 14 POS 2.54mm Crimp ST Cable Mount
DUFLEX HSNG SR .100-2P3S | Amphenol FCI (Amphenol CS) 67013014LF
500V Housing for Female Contacts 2.54mm 1 14pin 35.48mm*13.85mm
Berg Duflex Housing, single row, 14 Position.
CONN FFC/FPC RCPT HSG 14POS 2.54