Amphenol Communications Solutions 66900-034LF
Conn IDC Connector RCP 34 POS 1.27mm IDT RA Cable Mount Tube
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Electro Sonic
Datasheet2 páginas7 anos atrás
Arrow Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-4.51%
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2006-02-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Amphenol Communications Solutions66900-334LF
Conn IDC Connector RCP 34 POS 1.27mm IDT RA Side Entry Cable Mount Quickie® Tube
Amphenol Communications Solutions71600-634LF
Quickie IDC Receptacle, Wire to Board connector -Double row - 34 Positions - 2.54 mm (0.1 in.)
Conn IDC Connector SKT 34 POS 1.27mm IDT RA Cable Mount Each
Conn IDC Connector SKT 34 POS 1.27mm IDT RA Cable Mount
Conn IDC Connector SKT 34 POS 2.54mm IDT RA Cable Mount
Descrições
Descrições de Amphenol Communications Solutions 66900-034LF fornecidas pelos seus distribuidores.
Quickie Header, Wire to Board Connector, Standard Dual Beam - Double row - 34 Positions - 2.54 mm (0.1 in.) .
QKE II FEMALE-66900-034LF | Amphenol FCI (Amphenol CS) 66900034LF
POLARIZED Rectangular Connector Panel Mount
Board Connector, 34 Contact(s), 2 Row(s), Female, 0.1 inch Pitch, IDC Terminal, Locking, Blue Insulator, Receptacle
28-30 AWG Receptacle 2.54mm 2 34pin 760nm IDC
CONN SOCKET IDC 34POS DUAL GOLD