Amphenol Communications Solutions 65801-020LF
Ffc/Fpc Connector, 20 Contact(S), 1 Row(S), Female, Straight, Idc Terminal, Receptacle
Datasheet7 páginas14 anos atrás
Datasheet3 páginas2 anos atrás
element14 APAC
Factory Futures
RS (Formerly Allied Electronics)
Verical
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+15.07%
Peças relacionadas
Amphenol Communications Solutions65801-014LF
Ffc/Fpc Connector, 14 Contact(S), 1 Row(S), Female, Straight, Idc Terminal, Receptacle
Amphenol Communications Solutions65801-015LF
Ffc/Fpc Connector, 15 Contact(S), 1 Row(S), Female, Straight, Idc Terminal, Receptacle
CONN FFC FPC RCPT 16POS 2.54MM / 16 Position FFC, FPC Connector Receptacle 0.100" (2.54mm) Free Hanging (In-Line)
FFC/FPC Connector, 14 Contact(s), 1 Row(s), Female, 0.1 inch Pitch, IDC Terminal, Locking
FFC & FPC Connectors SL FFC/FPC Opt A Female 30SAu 16Ckt
Descrições
Descrições de Amphenol Communications Solutions 65801-020LF fornecidas pelos seus distribuidores.
Clincher™ Flex Connectors, Receptacle Assembly, Single Row, 20 Positions, 2.54mm (.100in) Pitch.
Conn Clincher RCP 20 POS 2.54mm IDT ST Cable Mount Tray
CLINCHER ASSY-65801-020LF | Amphenol FCI (Amphenol CS) 65801020LF
CONN, FFC/FPC, RCPT, 20POS, 1ROW, 2.54MM;
FFC&FPC Connectors CLINCHER RECPT 20POS
L-845/722 Hex Wrench Installation Tool
CONNECTOR, FFC/FPC, 20POS, 1ROW, 2.54MM; Pitch Spacing:2.54mm; No. of Contacts:20Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:Clincher 65801 Series; Contact Termination Type:IDC / IDT; Contact Position:-; No. of Rows:1 Row RoHS Compliant: Yes