Amphenol Advanced Sensors EC95F103WN
NTC Thermistor, 10 kohm, Through Hole, 3969 K, EC95 Series
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Amphenol Advanced Sensors EC95F103WN.
Electro Sonic
Datasheet4 páginas9 anos atrás
Newark
Farnell
Factory Futures
RS (Formerly Allied Electronics)
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-6.24%
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2019-09-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Thermistor NTC 10K Ohm 5% 2-Pin Radial 4300K >= -3.5 Bulk Automotive
THERM NTC 10KOHM 3984K RING LUG / NTC Thermistor 10k Ring Lug
Thermistor, NTC, 10 kohm, NTCALUG02A Series, 3984 K, Through Hole, Wire Leaded
Vishay01C1002JF
NTC 10 kOhm ± 5 % Through Hole Coated Radial Leaded Thermistor
Epcos 10kOhms 60mW Measurement NTC Thermistor; 15s; 2.41 (Dia.) x 6.5mm
Thermistor NTC 10K Ohm 2% 2-Pin Wire 3984K Bag Automotive AEC-Q200
Thermistor NTC 10K Ohm 1% 2-Pin 0402 Wire 3434K Bulk
Descrições
Descrições de Amphenol Advanced Sensors EC95F103WN fornecidas pelos seus distribuidores.
Thermistor; 10; Pcb Mount Mtg. Type;2.5In Lead; Bare Tinned Alloy
NTC Thermistor, 10000ohm, Through Hole Mount
Radial 2 Free Hanging PCB Radial NTC Thermistor 70C 75mW
Thermistor NTC 10K Ohm 2-Pin Radial Bulk
TEMP SENSOR 0.008OD LEAD 10K OHM /-0.2 DEGC FROM 0 DE
THERMISTOR NTC 10KOHM 3969K BEAD
Amphenol Advanced Sensors NTC, 10k¦¸, -80¡ãC, +150¡ãC
NTC Thermistors Epoxy Coat 10K Ohm +/- 0.2C 0-70C
NTC Chip,Interchangeable,2300ohm,0/+70DegC,Leaded
EPOXY COATED 0.008OD LEADS 10K 0.2 C FROM 0 C-70 C
10k鎯 75mW 鍗0.2閳 NTC Thermistors ROHS
Epoxy coated,0.008in.OD leads,10KOhm
RS APAC
THERMISTOR, NTC, 10K, WIRE LEADED; Zero Power Resistance at 25°C:10kohm; Product Range:EC95 Series; Thermistor Mounting:Through Hole; Beta Value (K):3969K; Thermistor Case Style:-; Thermistor Terminals:Wire Leaded