Altech RUC-2012-26-5230-K
Altech RUC-2012-26-5230-K Industrial Relay, DPDT, 230VAC Coil, 16A, 250VAC/24VDC, RUC Series
Production
Página do fabricante
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2015-12-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrições
Descrições de Altech RUC-2012-26-5230-K fornecidas pelos seus distribuidores.
RELAY GEN PURPOSE DPDT 16A 230V