Altech ALF6LB-110
Pushbutton, Panel Mount, 2500 V For 1 Minute, 10 A, Nc+no, Shrouded, Blue
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Altech ALF6LB-110.
Electro Sonic
Datasheet4 páginashá 0 anos
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Peças relacionadas
Pushbutton Sw, Spst, 15A, 250Vac Rohs Compliant: Yes |E-Switch PB1973ABLKBLKEF0
Switch Push Button OFF ON DPST Rectangular Button 15A 250VAC Panel Mount Quick Connect
PUSHBUTTON SWITCH, SPST (ON)-OFF, BLACK CAP, 15A @ 250 VAC, 0.187" QC
NKK SwitchesSB63A/AT414C
SWITCH, PUSHBUTTON, DPDT, ON-LOCKDOWN (ON),NON-ILLUM, W/ RED CAP,10A,125VAC, SOLDER
NKK SwitchesSB61A/U
SWITCH, PUSHBUTTON, DPDT, ON-(ON),NON-ILLUMINATED, W/ BLACK CAP,10A,125VAC, SOLDER
NKK SwitchesSB61A/AT414C
SWITCH, PUSHBUTTON, DPDT, ON-(ON),NON-ILLUMINATED, W/ RED CAP,10A,125VAC, SOLDER
Descrições
Descrições de Altech ALF6LB-110 fornecidas pelos seus distribuidores.
Altech ALF6LB-110 Illuminated Metal Operator, Flush Momentary, LED Bulb, Blue, 110V AC
Push Button Oper. 30 mm,Ill., LED Fh. Hd, Mom, Blue, 110V
CONFIG SW BODY PUSHBUTTON ILLUM
Push Button, 30mm, Illuminated, Metal, Blue