Altech 2ASL3LB-3-110
Altech 2ASL3LB-3-110 LED Metal Selector Switch Operator, Green, 110 VAC/DC, 3 Position, 22mm
Ficha de dados
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Altech 2ASL3LB-3-110.
Electro Sonic
Datasheet3 páginashá 0 anos
RS (Formerly Allied Electronics)
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Peças relacionadas
Honeywell1NT1-7
Switch Toggle (ON) OFF (ON) SPDT Lever Screw 15A 277VAC 250VDC Panel Mount with Threads
C&K Components7101SYZQE
Switch Toggle ON None ON SPDT Toggle Solder Lug 5A 250VAC 28VDC Panel Mount with Threads
Honeywell1TL1-1
HONEYWELL 1TL1-1 Toggle Switch, TL Series, Non Illuminated, SPDT, On-Off-On, Panel, 20 A
Honeywell1TL1-7
Toggle Switch, TL Series, SP3T, (On)-Off-(On), Panel, 10 A, 250 V RoHS Compliant: Yes
APEM636H/2
Toggle Switch, SPDT, Latched, 15A, 12VDC, Solder Terminal, Metal Lever Actuator, Panel Mount
C&K ComponentsET01MD1ABE
Switch Toggle ON None ON SPDT Round Toggle PC Pins 20VAC 20VDC 0.4VA PC Mount with Bracket
Descrições
Descrições de Altech 2ASL3LB-3-110 fornecidas pelos seus distribuidores.
Selector Switch Operator 22mm Green LED Illuminated 3 Position Maintained 110V
SWITCH, SELECTOR, 22 MM, 15 MA, 110, GREEN, -25 C, 70 C, MAINTAINED
ELECTROMECHANICAL SWITCH SELECTOR SWITCH INCLUDED LED BULB BULBHOLDER MOUNTING HARDWARE 110VAC 110VDC
Selec. Opr, 22 mm, Ill., 3 PosMaint. Green, 110V
Push Button, 22mm, LED illum., Metal, Green