Altech 2ALP6LB-110
Push Button Switch Operator 22mm Blue LED Illuminated Projecting Head Momentary 110V
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Altech 2ALP6LB-110.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet3 páginashá 0 anos
Datasheet3 páginas21 anos atrás
Peças relacionadas
APEM 1223A2ULCSA SWITCH, PUSHBUTTON, SPST-NO, 8A, 250V
APEM1202A2
Switch Push Button N.C. SPST Round Plunger 8A 250VAC 24VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
Switch Push Button N.O. SPST Round Plunger 3A 250VAC 24VDC Momentary Contact Panel Mount Screw
NKK SwitchesSB221TNO
Switch Push Button OFF (ON) SPST Round Plunger 3A 250VAC Momentary Contact Screw Panel Mount
Push Button Switch Operator 22mm Blue LED Illuminated Projecting Head Momentary 24V
Descrições
Descrições de Altech 2ALP6LB-110 fornecidas pelos seus distribuidores.
Pushbutton Switches Push Button Oper. 22 mm, Ill.Proj. Hd, Mom, Blue, 230 V
PUSH BUTTON, PANEL MOUNT, 4/0.5 A, NC+NO, SCREW, OVER 1 MILLION OPERATIONS
CONFIG SW BODY PUSHBUTTON ILLUM
Push Button, 22mm, LED illum., Metal, Blue