Allegro MicroSystems ACS770ECB-200B-PFF-T
Current Sensor, -40 To 85Deg C, 120Khz, Quiescent Current-, Bandwidth120Khz, Sen
IHS
Datasheet30 páginas4 anos atrás
Future Electronics
Newark
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-5.20%
3DBaixar
EE Concierge
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Allegro MicroSystemsACS770KCB-150B-PFF-T
Open Loop Current Sensor AC/DC Current 5V Automotive 5-Pin Case CB-PFF Tube
Allegro MicroSystemsACS770KCB-150U-PFF-T
Allegro MicroSystemsACS758ECB-200B-PFF-T
ACS758 Series 5 V 200 A 120kHz Through Hole Hall Effect Current Sensor- CB-5-PFF
Descrições
Descrições de Allegro MicroSystems ACS770ECB-200B-PFF-T fornecidas pelos seus distribuidores.
Current Sensor, -40 To 85Deg C, 120Khz; Current Sense Direction:Bidirectional; Accuracy:± 0.5%; Sensor Case/Package:Pff; No. Of Pins:5Pins; Supply Voltage Min:4.5V; Supply Voltage Max:5.5V; Isolation Voltage:4.8Kvrms Rohs Compliant: Yes |Allegro Microsystems ACS770ECB-200B-PFF-T