Molex WTA30PCJTB
Conn Wire to Board PL 30 POS 2.54mm Solder Cup ST Cable Mount
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Molex WTA30PCJTB.
IHS
Datasheet138 páginas3 anos atrás
Datasheet139 páginas21 anos atrás
JRH Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-94.12%
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2026-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descrições
Descrições de Molex WTA30PCJTB fornecidas pelos seus distribuidores.
2 ROW STRGHT PLG SZ 30 PIN WITHOUT MOUNTING EARS
Straight Receptacle Body Cable and Plate
AirBorn W Series Rectangular Board Mount Plug with Pin Contacts, Vertical, Solder Cup, Dual Row, 0.100"/2.54mm Pitch, Plastic Body, without Mounting Ears, Hex Turning Jackset (.200""), 30 Circuits"