Abracon ASFLMPC-13.000MHZ-Z-T
Oscillator MEMS 13MHz ±50ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Abracon ASFLMPC-13.000MHZ-Z-T.
Master Electronics
Farnell
Abracon SCT
Cadeia de suprimentos
Country of OriginThailand
Introduction Date2012-07-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Peças relacionadas
Oscillator MEMS 13MHz ±50ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN EP SMD T/R
Oscillator MEMS 12MHz ±50ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 2.5V/3.3V Automotive 6-Pin VDFN SMD Tube
Oscillator MEMS 12.288MHz ±50ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN EP SMD T/R
Oscillator MEMS 12.288MHz ±50ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin QFN SMD T/R
CTS ComponentsCB3-3C-12M0000
CB3 Series 12 MHz 7 x 5 mm 5 V ±50 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
CTS ComponentsCB3-3C-12M3520
SMD Crystal Oscillator 12.352MHz 5V 50pF 4-Pin CSMD T/R
Descrições
Descrições de Abracon ASFLMPC-13.000MHZ-Z-T fornecidas pelos seus distribuidores.
CMOS Output Clock Oscillator, 10MHz Min, 100MHz Max, 13MHz Nom, CMOS
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 13.0000MHZ CMOS SMD
OSC, MEMS, CMOS, 13.000MHZ, 5X3.2
TIGHT STABILITY INDUSTRIAL TEMP 3RD GEN. HIGH PERFORMANCE LO
OSC, MEMS, CMOS, 13.000MHZ, 5X3.2; Frequency Nom: 13MHz; Oscillator Case: SMD, 5mm x 3.2mm; Frequency Stability + / -: 50ppm; Supply Voltage Nom: 3.3V; Product Range: -; Oscillator Output Compatibility: CMOS; Operating Tempera
Cmos Mems Oscillator, 13 Mhz, Smd; Frequency:13Mhz; No. Of Pins:6; Operating Temperature Range:-55°C To +125°C; Oscillator Mounting:Smd; Reel Quantity:1000; Supply Voltage:2.25V To 3.6V Rohs Compliant: Yes |Abracon ASFLMPC-13.000MHZ-Z-T