Abracon AIUR-07-120K
Ind Power Unshielded Wirewound 12uH 10% 2.52MHz 23Q-Factor Ferrite 1.4A RDL Box
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Abracon AIUR-07-120K.
IHS
Datasheet2 páginas18 anos atrás
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Peças relacionadas
Inductor, ferrite,12Uh,10+% Tol,10-% Tol Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. RLB0712-120KL
Inductor Power Wirewound 12uH 10% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 2.5A 0.055Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 12uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 500mA 600mOhm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 12uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
General Purpose Inductor, 12uH, 10%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 3128
TAIYO YUDENLHL08TB120K
Ind Power 12uH 10% 2.52MHz 65Q-Factor Ferrite 2.3A RDL Ammo Pack
Descrições
Descrições de Abracon AIUR-07-120K fornecidas pelos seus distribuidores.
Ind 12.00 Uh 0.980 A 120.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-07-120K
General Purpose Inductor, 12uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Power Inductors - Leaded FIXED IND 12UH 980MA 120 MOHM TH