Abracon AIUR-06-390K
Inductor Power Unshielded Drum Core 39uH 10% 10KHz Ferrite 4.5A 0.054Ohm DCR RDL
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Abracon AIUR-06-390K.
IHS
Datasheet4 páginas3 anos atrás
Electro Sonic
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Peças relacionadas
General Purpose Inductor, 39uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4439
Wurth Elektronik744772390
Power Choke Unshielded Wirewound 39uH 10% 1KHz Ferrite 2.5A 0.09Ohm DCR RDL Tray
Inductor Power Unshielded Wirewound 39uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.59A 0.59Ohm DCR T/R
Inductor Power Wirewound 39uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 1.35A 140mOhm DCR T/R
Tape & Reel / Axial Power Inductor, 9.14mm x 3.3mm, 2,500pc per reel
Inductor Power Unshielded Wirewound 39uH 10% 1KHz Ferrite 2A 0.094Ohm DCR AXL Bag
Descrições
Descrições de Abracon AIUR-06-390K fornecidas pelos seus distribuidores.
General Purpose Inductor, 39uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Ind 39.00 Uh 3.300 A 54.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-06-390K
Power Inductors - Leaded FIXED IND 39UH 3.3A 54 MOHM TH