Abracon AISM-1812-331K-T
Ind Chip Molded Wirewound 330uH 10% 796KHz 40Q-Factor 85mA 1812 T/R
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Abracon AISM-1812-331K-T.
IHS
Datasheet6 páginas3 anos atrás
Electro Sonic
Abracon SCT
Sager Electronics
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-10-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Ind General Purpose Chip Wirewound 330uH 10% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 85mA 1812 T/R
TAIYO YUDENCBC2518T331K
Inductor PowerChip Wirewound 330uH 10% 796KHz Ferrite 0.09A 15.99Ohm DCR 1007 T/R
General Purpose Inductor, 330uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
General Purpose Inductor, 330uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Inductor Power Unshielded Wirewound 330uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 90mA 13Ohm DCR 1812 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 330uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 70mA 15.99Ohm DCR 1210 T/R
Descrições
Descrições de Abracon AISM-1812-331K-T fornecidas pelos seus distribuidores.
General Purpose Inductor, 330uH, 10%, 1 Element, SMD, 1812
Power Inductors - SMD FIXED IND 330UH 85MA 15 OHM SMD
Power Inductor 330uH 0.085A 15000mΩ, AISM-1812 , RoHS
Abracon SCT
IND RF MOLDED WIREWOUND 330UH 1812 SMD
Ind/ Tape & Reel (Tr) |Abracon AISM-1812-331K-T
AISM-1812 1812 (4532Metric) 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm 330muH