Abracon AISC-0603HP-6N8J-T
Ind High Current Wirewound 6.8nH 5% 250MHz 35Q-Factor Ceramic 1.4A 0603 T/R
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Abracon AISC-0603HP-6N8J-T.
Electro Sonic
Datasheet4 páginas13 anos atrás
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+80.39%
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-04-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Ind High Current Wirewound 6.8nH 5% 250MHz 25Q-Factor Ceramic 1.4A 0402 T/R
Inductor RF Unshielded Wirewound 0.0062uH 5% 250MHz 88Q-Factor Ceramic 1.6A 0.035Ohm DCR 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.0073uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.0074uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.0072uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Wirewound 0.0068uH 5% 100MHz 30Q-Factor Ceramic 1A 0.07Ohm DCR 1206 T/R
Descrições
Descrições de Abracon AISC-0603HP-6N8J-T fornecidas pelos seus distribuidores.
General Purpose Inductor, 0.0068uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
AISC Series 0604 6.8 nH ±5 % 1.4 A 50 mOhm SMT Unshielded Wirewound Inductor
Ind 6.80 Nh 1.400 A 50.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AISC-0603HP-6N8J-T