Abracon AIRD-03-2R2M
2.2uH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 21 A 3mOhm Max Radial, Vertical
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Abracon AIRD-03-2R2M.
Future Electronics
Datasheet2 páginas14 anos atrás
Master Electronics
Abracon SCT
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-18.13%
Introduction Date2011-12-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Ind High Current Wirewound 2.2uH 20% 1KHz Iron 19.7A Box
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 2.2uH 20% 1KHz Ferrite 21A RDL
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Powder-Core, SMD, 5349
Wurth Elektronik7443551200
WE-HCI SMD Flat Wire High Current Inductor | FIXED IND 2UH 23A 2.6 MOHM SMD
Wurth Elektronik7443340220
WE-HCC SERIES, SHIELDED WIRE-WOUND SMD INDUCTOR WITH FERRITE CORE, 2.2 UH
Power Choke Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz Ferrite 18A 0.0043Ohm DCR T/R
Descrições
Descrições de Abracon AIRD-03-2R2M fornecidas pelos seus distribuidores.
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core
Ind 2.20 Uh 21.000 A 3.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIRD-03-2R2M
Power Inductors - Leaded FIXED IND 2.2UH 21A 3 MOHM TH