Abracon ABMM-25.000MHZ-B2-T
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 4-Pin CSMD T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Abracon ABMM-25.000MHZ-B2-T.
IHS
Datasheet2 páginas18 anos atrás
Sager Electronics
Newark
DigiKey
Farnell
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-9.40%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
SnapEDA
SímboloPegada
3DBaixar
Ultra Librarian
Baixar
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2010-08-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal, Microprocessor, 25 MHz, SMD, 7mm x 4.1mm x 2.3mm, 50 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABLS7M
CTS Components445C25D25M00000
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm Automotive 2-Pin SMD T/R
Crystal, Ceramic, 25.000Mhz, 18Pf, 20Ppm -20+70C, 3.2 X 2.5 X .7Mm Rohs Compliant: Yes
ECS InternationalECS-250-18-5PX-JEM-TR
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
ECS InternationalECS-250-18-30-JEM-TR
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin Mini-SMD T/R
Descrições
Descrições de Abracon ABMM-25.000MHZ-B2-T fornecidas pelos seus distribuidores.
Seam Seal Crystal Ceramic, 25.000Mhz, 18Pf, 20Ppm, 5 X 7 X 1.3 Rohs Compliant: Yes
Crystal, Surface Mount, 25 MHz, SMD, 7mm x 5mm, 50 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABMM Series
CRYSTAL, 25M, 18PF CL, 7.2X5.2 SMT; Frequency Nom: 25MHz; Crystal Case: SMD, 7mm x 5mm; Frequency Stability + / -: 50ppm; Load Capacitance: 18pF; Frequency Tolerance + / -: 20ppm; Product Range: ABMM Series; Operating Temperat