3M CP2-SB110-G1-KR
80001203381 Cp2-Sb110-G1-Kr =Compak Pci - Std Signal Rohs Rohs Compliant: Yes
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para 3M CP2-SB110-G1-KR.
IHS
Datasheet3 páginas10 anos atrás
Arrow Electronics
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Conn Hard Metric SKT 110 POS 2mm Press Fit RA Thru-Hole Box
TE Connectivity1-5100147-9
Conn Hard Metric F 110 POS 2mm Press Fit RA Thru-Hole
3M CP2 Press-Fit Header 2 mm Type B, 95, 110 and 125 Signal Contacts
Amphenol Communications SolutionsHM2R10PA5108N9LF
FEMALE SIGNAL RIGHT ANGLE PRESS-FIT-TO-BOARD CONNECTOR | CONN RECEPT 110POS 2MM PRESS-FIT
Amphenol Communications SolutionsHM2R01PA510FN9LF
Board Connector, 110 Contact(s), 5 Row(s), Female, Right Angle, Press Fit Terminal, Receptacle
Amphenol Communications SolutionsHM2P07PD5111N9
Board Connector, 154 Contact(S), 7 Row(S), Male, Straight, 0.079 Inch Pitch, Press Fit Terminal,
Descrições
Descrições de 3M CP2-SB110-G1-KR fornecidas pelos seus distribuidores.
Conn Hard Metric SKT 110 POS 2mm Press Fit RA Thru-Hole
Board Connector, 110 Contact(s), 5 Row(s), Female, Right Angle, 0.079 inch Pitch, Press Fit Terminal, Locking, Socket
CONN RECEPT 132POS 2MM PRESS-FIT