KOA Speer WK73S2BTTD6R20F Ficha de dados
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 6.2ohm, 2.1564V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612