Yageo Group YC358TJK-0782KL
Network Chip Resistor Thick Film 82kOhm 5% BUS Molded 10-Pin 2512 Convex Emboss T/R
IHS
Datasheet13 페이지2년 전
공급망
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.20
Introduction Date2012-04-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 82000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1225