Yageo Group YC164-FR-0723K7L
Array Chip Resistor Thick Film 23.7kOhm 1% ISOL Molded 8-Pin 1206 Convex Paper T/R
IHS
Datasheet13 페이지2년 전
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.20
Introduction Date2012-04-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 23700ohm, 50V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612