Yageo Group YC124-JR-10100RL
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 100ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0408
IHS
Datasheet13 페이지2년 전
Datasheet9 페이지14년 전
공급망
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2008-10-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
PanasonicEXB-N8V910JX
Thick Film Chip 4R Array, 1206, 5% 91ohm, Concave, 7 inch reel, Pb free
Yageo GroupYC164-JR-07110RL
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 110ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
PanasonicEXB-28V910JX
Res Thick Film Array 91 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film Array 110 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804 Convex SMD Paper T/R
Yageo GroupYC124-JR-07110RL
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 110ohm, 25V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0408
설명